Przedłużanie rzęs – piękny efekt dla każdego!

Chcesz pięknie wyglądać bez spędzania długich godzin na wykonywanie perfekcyjnego makijażu?
Masz cienkie i wypadające rzęsy, a może po prostu nie lubisz i nie potrafisz się ładnie pomalować?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco to mamy pomysł jak na to zaradzić.
Doskonałym zabiegiem dla Ciebie będzie przedłużanie rzęs.

Co to właściwie oznacza?
Przedłużanie rzęs to zabieg wykonywany w większości salonów kosmetycznych, którego efektem są piękne wachlarze pogrubionych i przedłużonych naturalnych rzęs. Dzięki temu zabiegowi możesz zapomnieć na dość długi czas o codziennym tuszowaniu rzęs, ich rozklejaniu i odbitym tuszu na górnych powiekach!

Jak przeprowadzany jest zabieg przedłużania rzęs?
Zabieg przedłużania rzęs polega na bardzo precyzyjnym i starannym doklejaniu sztucznych włosków (różnymi metodami np. 1:1, 2:1, itd.) do rzęs naturalnych, dzięki czemu możemy je bardzo mocno zagęścić i wydłużyć. Zabieg wymaga naprawdę dużej wprawy i ogromnego doświadczenia, dlatego zaleca się wykonywanie go u wykształconych w tym kierunku osób. Sam zabieg trwa, w zależności od wybranej metody i doświadczenia kosmetyczki, od dwóch do czterech godzin. Dobrze wykonany zabieg, gwarantuje efekt zalotnego spojrzenia, który przy odpowiedniej pielęgnacji może się utrzymywać nawet i 4 tygodnie.

Przedłużone rzęsy muszą wytrzymać czasem naprawdę ciężkie warunki – pot, intensywny wysiłek fizyczny, kąpiel w basenie, a nawet nakładanie normalnego makijażu, a następnie zmywanie go preparatami do demakijażu. Każda osoba, która wykonuje ten zabieg z pewnością profesjonalnie przeszkoli Klientkę i odpowie na każde pytanie dotyczące tego jak dbać o przedłużone rzęsy, aby jak najdłużej służyły.

Jeśli nie jesteś przekonana do zabiegu w salonie, możesz zawsze spróbować wykonać zabieg w domowym zaciszu wykorzystując do tego rzęsy dostępne w każdej drogerii. Efekt będzie zdecydowanie krótszy i będzie kosztował wiele nerwów, gdyż jest to naprawdę ciężkie zadanie, ale zawsze można sprawdzić jak będzie się wyglądało z przedłużonymi rzęsami. Należy jednak przy tym bardzo uważać, gdyż z łatwością można zrobić sobie krzywdę. Zdecydowanie lepiej jest oddać swoje spojrzenie w ręce wykwalifikowanego specjalisty.

Przedłużanie rzęs to metoda dla każdego, kto chce nadać piękny charakter swojemu spojrzeniu i jednocześnie odpocząć od wykonywania codziennego makijażu. Doskonale sprawdzi się na okres wakacyjny, gdzie przez upały są utrudnione warunki do wykonania i utrzymania przez cały dzień pięknego make-upu. Jednocześnie daje piękny efekt na co dzień, do pracy i nie tylko! To ogromna wygoda dla klientki.

Przeczytaj więcej na monalisa.com.pl

Redakcja extrasmall.pl