Perfumy dla kobiet – jakie zapachy nigdy nie wyjdą z mody?


Perfumy, choć niewidoczne, są prawdziwą ozdobą człowieka. Mogą całkowicie zmienić postrzeganie danej osoby, Co więcej, na każdym człowieku ten sam zapach będzie odczuwalny odrobinę inaczej. Świat perfum jest naprawdę magiczny. Można znaleźć tysiące najróżniejszych połączeń zapachowych. Każdy z nas lubi co innego i chce mieć perfumy, które pasują do jego upodobań. Jednak mimo tej różnorodności wciąż istnieją takie produkty, które trafiają w gusta większości. To prawdziwe klasyki wśród perfum. Jakie to produkty? Poznaj je i wybierz zapach idealny dla siebie!

Chanel No. 5

Nazwa tego zapachu rozbrzmiewa w uszach i od razu przywodzi na myśl kobiecość, siłę, ale także zmysłowość. Można powiedzieć, że jest to klasyk wśród klasyków! Choć perfumy mają już ponad 100 lat, to wciąż zachwycają miliony kobiet na całym świecie. Produkt ten stworzył francuz Ernest Beaux. Choć wcześniej tworzył on zapachy na rosyjskim dworze, nikt nie zdobył się na wydanie właśnie tego zapachu. Zrobiła to dopiero słynna Coco Chanel. Istnieje pewna legenda, że perfumy powstały przez… przypadek. Takie połączenie zapachów podobno było wynikiem dodania zbyt dużej ilości pewnego składniku.

Joy

Historia tego zapachu wcale nie jest radosna, jak mogłoby się to wydawać po ich nazwie. Stworzył je Jean Patou w 1930 roku. Powstały tuż po wielkim krachu na Wall Street. Zamysł tych perfum był taki, aby były one dostępne dla ludzi, którzy nie mogą już sobie pozwolić na zakup drogiego zapachu w Paryżu. Sama nazwa miała być odskocznią od ponurej rzeczywistości w cieniu krachu na giełdzie. Główną nutą zapachu jest jaśmin oraz róża.

Poison

Słynny, mocny zapach od Diora. To wielki hit z lat 80. Nazwa od razu przywodzi na myśl znaną fioletową butelkę oraz mocną woń perfum. Takie połączenie idealnie pasowało do lat 80. Perfumy jednak zostały z nami aż do dziś i wciąż cieszą się dużą popularnością. Choć to odważne połączenie kolendry, tuberozy oraz opoponaxy, to wiele osób ich używa.

Piękne i znane od wielu lat perfumy dla Ciebie!

To tylko kilka z najbardziej znanych perfum. Jeśli któreś Cię zainteresowały, odwiedź stronę http://perfumy-vip.pl/. Znajdziesz tu nie tylko klasyki, ale także wiele nowych, cudownych zapachów. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! Wybierz idealny zapach dla siebie. Możesz łatwo poznać nuty zapachowe i dostosować swój wybór do upodobań. Do tego przystępna cena, która z pewnością przekona Cię do zakupu! Sprawdź sama!

Redakcja extrasmall.pl