Prezent na Dzień Mamy

0
241

Ważny dzień w roku zbliża się wielkimi krokami. Nie są to jednak moje urodziny, tylko święto, które obchodzą wszystkie Mamy, 26 maja – Dzień Matki. Często, przy okazji innych świąt jak Walentynki, Dzień Kobiet, słyszę opinię, że swoją miłość, uznanie czy przywiązanie do kogoś należy okazywać cały rok, nie tylko w tym szczególnym dniu. Owszem, zgadzam się z tym, Mamę kocham równie mocno w pozostałe 364 dni w roku. Niemniej jednak uważam, że w ten szczególny, majowy dzień można dać jej coś więcej od siebie.

A co można dać Mamie ?

Chyba każda z nas wie, co nasza Mama lubi najbardziej, trzeba się tylko nad tym odrobinę zastanowić i pomysł się pojawia. Najlepsze prezenty to prezenty dobrze przemyślane – coś, co naprawdę ucieszy drugą osobę, a nie prezent na odczepnego, który wydaje nam się w miarę odpowiedni, albo coś co podoba się nam, a niekoniecznie trafia w gusta obdarowywanej osoby.

Perfumy

Ja w tym roku zdecydowałam się sprezentować mojej Mamie perfumy. Wiem, że moja Mama lubi zapachy słodkie, ale nie banalne. Trwałe, ciepłe i otulające jak kaszmirowy szal. Takie właśnie są perfumy Lancôme La Vie Est Belle. Zapach jest znany, można śmiało powiedzieć, że kultowy. Odrobinę za słodki na początku, ale dalsze nuty pięknie rozwijają się na skórze. Czuć w nich irysa, tonkę, paczulę, wanilię i pralinki czekoladowe. Muszę przyznać, że jest to zapach, który długo się pamięta. Zaskakująca jest też ich trwałość, tę słodycz, aksamitną i mleczną czuć nawet po całym dniu, czuć ją na włosach, na poduszce, na apaszce czy ulubionym swetrze. Zapach podobno był testowany w 5 tysiącach wersji i powstawał przez 3 lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here