Pomysły na prezent dla mężczyzny

0
243

Z doświadczenia wiem, że kupowanie prezentów dla panów sprawia znacznie więcej trudności niż kupowanie prezentów dla kobiet. Dla osób, które planują kupić prezent dla bliskiej osoby, postaram się podsunąć kilka propozycji prezentowych nie tylko tak oklepanych jak skarpety, krawat czy szlafrok, choć nie wykluczam, że i takie upominki znalazłyby swoich entuzjastów, a wielu panów czeka na nie co roku.

Prezenty do 50zł

Z tego co wiem, to najpopularniejsza kategoria prezentowa wśród polskich konsumentów. Dysponując taką kwotą bez trudu można kupić ciekawe książki, które moim zdaniem są najlepszym prezentem w tym przedziale cenowym. W moich propozycjach jest kilka ciekawych tytułów, ale oczywiście na rynku księgarskim wybór jest ogromny. Dobrą propozycją będą także płyty CD z muzyką, ich akurat nie pokazuję, bo każdy z nas ma swoje upodobania. Zobaczcie co takiego wybrałam.

Prezenty do 200 zł

W tej kwocie możecie kupić dobre gatunkowo krawaty, paski, ale na oraz wiele innych stylowych przedmiotów. Ten budżet spokojnie wystarczy również na zakup niezłych alkoholi (piwa,wina, whisky), swetrów, t-shirtów czy bonów zakupowych do ulubionych sklepów osoby obdarowywanej.

Prezenty od 200 do 1.000 zł

W tej kategorii cenowej postawiłabym na rzeczy najwyższej jakości w swojej kategorii. Polecam kaszmirowe szale i swetry, a także gatunkowe koszule, również te szyte na wymiar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here