Historia miłości – Chloe Love Story

0
230

Każdy z nas przeżył kiedyś swoją historię miłości. Mogła to być przelotna znajomość, mogło to coś trwałego, takiego na całe życie. Zdaję sobie sprawę z tego, że do lutego i walentynek jeszcze daleko, ale kilka dni temu obchodziliśmy z bliską mi osobą nasze małe święto, więc temat miłości jest mi szczególnie bliski. Moja historia „love story” trwa już 5 lat i jestem pewna, że dopiszę do niej jeszcze wiele rozdziałów.

Znacie zapach Chloe Love story ?

Love Story miało swój debiut w 2014 roku jako woda perfumowana. Wtedy twórcy za cel postawili sobie przedstawienie magii sztuki uwodzenia w nowoczesny sposób. Zaproponowali więc mieszankę orzeźwiających cytrusów z subtelnymi akcentami rośliny – talizmanu, będącej kluczowym składnikiem zapachu – białych, niewinnych płatków jaśminu madagaskarskiego. Rok 2016 przyniósł zupełnie nową interpretację miłości, jeszcze bardziej świeżą, kwiatową i zmysłową. Tworzony z ogromną czułością, opierający się na nucie róży, uznawanej za najbardziej damski i subtelny zapach.

Jak pachnie?

Stworzona w 2016 roku woda toaletowa Love Story to połączenie świetlistego i zmysłowego kwiatu pomarańczy z jaśminem madagaskarskim – kwiatem szczęścia. Zapach jest bardzo kobiecy i uwodzicielski, ale jednocześnie świeży i nieprzytłaczający. Kształt flakonu inspirowany jest kłódką, symbolizującą uczucie, skarb oraz będącą emblematem domu mody Chloe. Flakon ma też wspólny element dla wszystkich zapachów Chloe, czyli bladoróżową wstążkę, ręcznie zawiązywaną na wszystkich buteleczkach, zgodnie z zaleceniami projektantki. Tasiemka znajduje się również na zewnątrz oplatając eleganckie opakowanie z tłoczonymi, złotymi literami, jakby chroniła wyjątkowo cenny podarunek.

Chloe jak na dłoni
Nuta głowy: pomarańcza, aromat rosy
Nuta serca: pieprzowa nasturcja, kwiat śliwki
Nuta bazowa: cedr
Kreatorka perfum: Anne Flipo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here