Jeśli znudził Wam się wygląda Waszego mieszkania czy pokoju, a nie macie odpowiednich środków, żeby wymienić w nim dosłownie wszystko to mam dla Was dobrą wiadomość! Najlepszym i najbardziej ekonomicznym sposobem na urozmaicenie wyglądu mieszkania jest zmiana elementów dekoracyjnych. Wystarczy wymienić zasłony, pościel, poduszki czy lampki i można w bardzo prosty sposób zmienić charakter naszego otoczenia.

Ostatnio jestem zakochana w marmurowych dodatkach i wyszukuję ich gdzie tylko się da. Mam specjalne „marmurkowe” tło do zdjęć, mam marmurkowe etui na telefon, deskę do krojenia. Ostatnio marmurek zagościł też w sypialni.
Sklep Lotari zajmuje się sprzedażą spersonalizowanych dodatków do wnętrz takich jak poduszki, lampki, rolety czy foto naklejki. Sami wybieramy wzór, który nam się podoba. Można również przesłać swoje zdjęcie lub wybrać z bogatej oferty dostępnej na stronie. Ja zdecydowałam się właśnie na wzór marmuru z efektem pikowania. Czas oczekiwania na dostawę to maksymalnie 2 tygodnie. Lampki są bardzo łatwe w montażu, dostajemy stelaż lampki, który trzeba skręcić zgodnie z instrukcją i zamontować abażur. Poduszki przychodzą gotowe do położenia na łóżko i są niesamowicie miękkie. Bardzo mi się podoba moja odmieniona sypialnia!

Więcej informacji na temat mebli, pościeli i dodatków znajdziecie w TYM wpisie.

11 komentarzy