Jak ten czas szybko leci! Dopiero była Gwiazdka, a już za moment będziemy mieli Wielkanoc! Chociaż ten fakt niezwykle mnie cieszy, bo to oznacza nadejście długo wyczekiwanej wiosny, cieplejszych i dłuższych dni. Już nie mogę

się doczekać, kiedy po pracy będę mogła pójść na spacer lub pobiegać i wciąż będzie jasno. Tymczasem zapraszam Was na zestawienie Instagramowych stylizacji z lutego. Jak widać realizuję swoje noworoczne postanowienie i noszę dużo sukienek i spódnic.

W tym miesiącu Wasz faworyt, czyli zdjęcie z największą ilością polubień, jest to w granatowej spódniczce w kropki z firmy Mint & Berry oraz w sweterku z Reserved. Moja spódniczka niestety nie jest już dostępna, ale znalazłam dla Was dwie podobne z Benetton i Numph. Sweterek mam już od bardzo dawna, więc tym bardziej nie jest dostępny.


kolaz2


Na drugim miejscu, jeśli chodzi o ilość polubień, jest zdjęcie z niebieską sukienką z Mango. Możecie się jej lepiej przyjrzeć w tym poście.  Widać też, jak bardzo zmienia się charakter tej sukienki, kiedy są do niej dobrane inne dodatki. 


kolaz7


kolaz6


kolaz5


kolaz4


kolaz3


kolaz1


Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie, muszę przyznać, że lubię wchodzić z Wami w interakcję, dzielić swoimi radościami i problemami. Motywujecie mnie także z moją dietą i ćwiczeniami, za co jestem Wam wdzięczna. Teraz zmykam na trening, a Wam życzę przyjemnego wieczoru!

7 komentarzy