Jeśli wciąż zastanawiasz nad tym, czy skórzana spódnica nadaje się także do codziennych stylizacji, to świetnie, że tu trafiłaś. Jeżeli chcesz wyglądać modnie zakładając skórzaną spódnicę musisz pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Przede wszystkim liczy się prostota. Taka spódnica już sama w sobie jest mocnym elementem stylizacji, dlatego nie można przekombinować. Dobierając do niej koronki lub transparentne bluzki możesz być skazana na porażkę. Takie połączenia nie kojarzą się zbyt dobrze i wyglądają po prostu tanio. A różne faktury mogą dać odwrotny efekt do zamierzonego. Najważniejsza jest prostota, dlatego dobierając nawet zwykły t-shirt lub prostą bluzę masz niemalże pewność, że będzie to wyglądać po prostu dobrze. Ten rodzaj garderoby dobrze wygląda również ze swetrami i koszulami. Jednak warto pamiętać o tym, żeby nie było w twoim stroju zbyt wielu kolorów. Jeżeli chodzi o buty stylizacja będzie dobrze wyglądała z  trampkami czy botkami. Żeby nie wydawała się zbyt elegancka staraj się ją przełamywać właśnie butami w innym stylu.


6


4


Czarną, skórzaną spódniczkę zestawiłam z prostą, szarą bluzą dresową i trampkami na koturnie. Powstała w ten sposób interesująca stylizacja typu casual. Pogoda niestety nie pozwala jeszcze na chodzenie bez płaszcza, dlatego zdecydowałam się na pastelową kurtkę z szalowym kołnierzem. Do tego zestawu pasują zarówno botki na niewielkim obcasie jak i sportowe trampki. Ja postawiłam na czarne sneakersy ze złotymi dodatkami.


2


3


 

8


1


11


10


 

Kurtka – Mint & Berry ♦ Bluza – H&M ♦ Spódniczka – Missguided Petite (podobna tutaj) ♦ Sneakersy – Stradivarius (podobne tutaj) ♦ Torebka – Zara (podobna tutaj) ♦ Zegarek – Cluse ♦ Naszyjnik – Alicja & Maria Jewellery

15 komentarzy