To już ostatni z trzech wakacyjnych postów z Włoch. W tym ostatnim chciałabym Wam pokazać moje włoskie stroje dnia. Możecie dzięki temu zobaczyć jak wykorzystałam miejsce w mojej małej walizce ( post o pakowaniu walizki kabinówki znajdziecie tutaj). Muszę się Wam ze skruchą przyznać, że jednak wzięłam o dwie bluzki za dużo, dokładanie czegoś na ostatni moment nie zawsze jest dobrym pomysłem. Czy moja skromna garderoba się sprawdziła? Myślę, że tak, udało mi się stworzyć kilka zgrabnych i pasujących do siebie zestawów ( myślę, że można ich było stworzyć znacznie więcej z taką ilością ubrań, chociaż tutaj ekspertem jest Kasia z bloga Simplicite). Na zdjęciach nie ma dwóch sweterków, które nosiłam głównie wieczorami, kiedy robiło się już chłodniej oraz skórzanej kurtki (niestety nie sprawdziła się jako kurtka chroniąca przed zimnem w drodze powrotnej do domu). Weźcie też pod uwagę, że nie miałam aż tylu torebek i butów, przygotowując ten post doszłam jednak do wniosku, że ciekawsze dla Was będzie jeśli poza swoją torebką, pokażę też kilka innych, które sama z chęcią bym przygarnęła.

Jeśli chodzi o pogodę we Włoszech, to była dla nas łaskawa, w dzień temperatury dochodziły nawet do 26’C, w nocy było około 15’C. Tylko dwa razy złapał nas taki deszcz, że uliczni sprzedawcy parasolek z radością podchodzili, żeby wcisnąć nam większy i lepszy model parasola albo chociażby foliową pelerynkę.

Dzień 1extrasmall-pl-stroj-dnia-z-wloch-dzien-1

Spódnica – Kozacki Mops Bluzka – Camaieu Torebka – MK ( podobna ) Zegarek – DW

Dzień 2extrasmall-pl-stroj-dnia-z-wloch-dzien-2

Sukienka – Camaieu Torebka – Michael Kors Balerinki – Pier One Zegarek – DW

Dzień 3extrasmall-pl-stroj-dnia-z-wloch-dzien-3

Bluzka – Zalando Jeansy – Stradivarius Buty – New Balance Torebka – MK (podobna)

Dzień 4extrasmall-pl-stroj-dnia-z-wloch-dzien-4

Spódnica – Stradivarius Top – Zara (podobny) Sandałki – Sam Edelman Zegarek – DW

Dzień 5extrasmall-pl-stroj-dnia-z-wloch-dzien-5

Bluzka – Camaieu ( podobna ) Jegginsy – New Look Buty – NB  Torebka – MK (podobna ) Zegarek – DW

To tyle na dzisiaj, nie wiem jak Wy, ale ja z tęsknotą spoglądam na te krótkie rękawy. Na ten moment, jako pamiątka po wakacyjnym wyjeździe zostały mi piękne zdjęcia, wspomnienia i … paskudne przeziębienie. Słonecznego poniedziałku!

5 komentarzy