Uwielbiam Święta, mają w sobie pewną magię! Wiele z nas ma wtedy więcej czasu aby się wyspać do woli, spędzić czas na radosnych rozmowach z najbliższymi lub spotkać się ze znajomymi. Święta to czas, kiedy czuję największą wdzięczność za to, co dostałam od losu. To okres kiedy rozmyślam nad tym wszystkim, co się przez cały rok wydarzyło w moim życiu. I pomimo, że nie zawsze wszytko szło po mojej myśli, to staram się skupić na tych dobrych rzeczach, które mnie spotkały.


strojdnia


 

A skoro już mówimy o dobrych rzeczach, to zapewne wiele z Was z niecierpliwością wyczekuje poświątecznych wyprzedaży. Moja rada dla Was – nie kupujcie czegoś tylko dlatego, że jest przecenione. Warto postawić na rzeczy ponadczasowe, dobre gatunkowo i takie, które będą nam długo służyć. Jest wtedy duża szansa, że unikniemy nietrafionych zakupów. Ja sobie przygotowuję listę ubrań, których brakuje w mojej garderobie i z taką listą ruszam na wyprzedaże.
Jedną z takich ponadczasowych pozycji w szafie jest sukienka, którą chcę Wam dzisiaj pokazać. Skromna, szara sukienka typu skater, z dopasowaną górą i rozkloszowanym dołem wysmukla sylwetkę, a jednocześnie maskuje uda i wydłuża nogi. U mnie taki zestaw świetnie się sprawdził pierwszego dnia Świąt, kiedy po obfitym śniadaniu wybrałam się na spacer po parku, nakarmić kaczki i nacieszyć się dodatnimi temperaturami.  Ja w Święta postawiłam na klasykę. A Wy co wybrałyście? Miłej soboty!


strojdnia5


stroj dnia 3


strojdnia1


strojdnia4


strojdnia7


stroj dnia6


strojdnia8


Sukienka – MLE Collection
podobna tutaj

Płaszcz – Mango

Buty – H&M

Chusta – H&M

Torba – Furla
podobna tutaj

17 komentarzy