Obiecałam  podzielić się z Wami moją listą noworocznych postanowień. Oto i ona. Mam wrażenie, że część z tych punktów gości na moich listach co roku, ale wierzę, że i tym razem się uda zrealizować je wszystkie. Postanowiłam przełamać swoją niechęć do zimna i, pomimo ujemnych temperatur, wybrałam się na krótki spacer. Słońce tak pięknie świeciło, że o siarczystym mrozie przypominał mi tylko widok kaczek, które zamiast pływać spacerowały po grubej warstwie lodu. Jednak słońce szybko schowało się za horyzontem i nawet kubek gorącej kawy nie był w stanie ogrzać moich zmarzniętych dłoni.


1


2


3


4


5


6


Ciekawa jestem Waszych postanowień noworocznych. Jeśli macie swoje listy, to podzielcie się nimi w komentarzach. Moja wygląda tak:

1. Każdego dnia znajdę czas na rozwijanie swojego bloga. 

2. Zaprzyjaźnię się z butami na obcasie i będę częściej zakładać sukienki.

3. Będę robić przemyślane zakupy. W mojej szafie nie będą się pojawiały przypadkowe ubrania, których ani razu nie założę.

4. Będę się zdrowo odżywiać i spać 8h na dobę.

5. Będę dbała o sylwetkę. Gdy się zrobi cieplej będę biegała 3 razy w tygodniu, a do tego czasu chociaż przestanę podjadać między posiłkami.

6. Przeczytam minimum 30 książek ( instrukcje obsługi się nie liczą ).

7. Urządzę kuchnię swoich marzeń.

8. Wybiorę się za granicę w miejsce, w którym jeszcze nigdy nie byłam.

9. Będę bardziej wierzyć w siebie.

10. Nie będę się przejmować porażkami i z każdej wyciągnę jakąś lekcję.

11. Będę celebrować sukcesy, nawet te drobne.

12. Będę się więcej uśmiechać i rzadziej denerwować.


7


8


9


10


Uważam, że warto wyznaczać sobie cele, nawet jeżeli  ich osiągnięcie jest niełatwe, bo jak powiedział kiedyś Patrick Süskind: ” Celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami „.


Płaszcz – Miss Selfridge Petite

Torebka – Michael Kors

Rękawiczki – Reserved

Buty – H&M

38 komentarzy