Biel sprawdza się w zestawieniu z każdym kolorem. Osobiście lubię ją zestawiać klasycznie z czernią, ale uważam, że bardzo ładnie wygląda też połączenie z grantem, czerwienią czy beżem. W lecie trzeba znaleźć balans między tym, w czym czujemy się dobrze, a tym co wypada założyć na miejskie ulice lub do biura. Gdy na zewnątrz robi się ciepło, to z przyjemnością zakładam sukienki i spódnice.


5


6


2


Spódniczka z dzisiejszej sesji jest firmy Missguided i pochodzi  z działu Petite. Jest to ciekawe połączenie spódnicy do kolan z midi. Niby ma długość midi, jednak podszewka do kolan powoduje, że spódnica nie skraca sylwetki, a transparentny materiał w kropki nadaje jej lekkości. Wierzchnia warstwa przypomina trochę firanki, ale dzięki lekko sztywnej teksturze nie traci kształtu i ładnie się układa wokół sylwetki. Moja jest w rozmiarze 32 i jest dosyć przylegająca w talii. Spódniczkę można zestawić tez z krótkim topem odsłaniającym brzuch, tak jak robią to prawdziwe fashionistki (mnie brakuje odwagi).


1


7


3


8


Top, który mam na sobie pochodzi z H&M i jest to stara kolekcja, niżej znajdziecie propozycję zastępczą. Swój top musiałam mocno podwinąć, żeby sylwetka nie utraciła proporcji. Do takiego zestawu konieczne są buty na chociażby niewielkim obcasie, w przeciwnym razie figura może wydać się lekko przysadzista.


4


9


Spódnica – Miss Selfridge Petite ♦ Top – H&M (podobny tutaj) ♦ Czółenka – H&M ( podobne tutaj) ♦ Torebka – Sabrina Pilewicz ( podobna tutaj) ♦ Zegarek – Tissot

5 komentarzy