Jak Wam mija ten przedświąteczny poniedziałek dziewczyny? Czy macie już wolne, czy tak jak ma to miejsce u mnie musicie spędzić te ostatnie przedświąteczne dni w pracy? Poniedziałek to bez wątpienia najtrudniejszy dla mnie dzień tygodnia, ale tym razem jest mi szczególnie trudno zapomnieć o weekendzie i rzucić się w wir zawodowych obowiązków. A to wszystko za sprawą spotkania, o którym chciałabym Wam opowiedzieć.


2


Całą sobotę spędziłam w gronie cudownych dziewczyn poznanych dzięki Instagramowi. Spotkanie, które zorganizowałam razem z Asią z bloga www.asiapok.pl, odbyło się Warszawie w uroczej kawiarni Croque Madame przy ulicy Nowy Świat. Zakochałam się w tym miejscu. W Croque Madame jest po prostu pięknie. Siedziałyśmy na wygodnej, szarej kanapie obłożonej poduszkami przy małych kwadratowych stolikach. Podłogę zdobi terakota w ciekawy biało-szary wzór, a sufit jest wyłożony szarym filcem. Biały kredens wypełniony akcesoriami kuchennymi stwarza wrażenie jak byśmy były u kogoś w kuchni. Która z nas nie chciałaby mieć takiego kredensu? Na ścianach wiszą duże, piękne lustra, a za szklaną ladą kuszą pyszne ciasta i inne specjały przygotowywane na miejscu.  Na naszym spotkaniu nie mogło oczywiście zabraknąć kawy i ciasta (ta beza była przepyszna!).


4


3


5


6


9


11


1


Pan siedzący na lawendowym fotelu i czytający gazety wpadł nam wszystkim w oko.


8


To jak dzisiejsze internetowe formy komunikacji i wyrażania samego siebie zbliżają ludzi jest dla mnie czymś niesamowitym. Jeszcze parę lat temu nie uwierzyłabym, że któregoś dnia będę uczestniczyć w spotkaniach dziewczyn, które zjeżdżają się z rożnych, często bardzo odległych, stron Polski, i które widzą się po raz pierwszy, a czują się w swoim gronie jak gdyby znały się od zawsze. Często się słyszy opinie, że z powodu rozwoju internetu ludzie zamykają się na innych i wybierają wirtualną rozrywkę. To spotkanie było dla mnie najlepszym dowodem na to, że internet zbliża ludzi. Pomaga rozwijać znajomości i przyjaźnie. A przede wszystkim otwiera nas na nowych ludzi. I to jest piękne!


12

 

 

14 komentarzy