Początkowo miałam Wam napisać o kilku lekkich komediach romantycznych , ale pomyślałam, że z filmami jest ten problem, że trwają 1-2 godziny i koniec. Nie ma dalszej części, często nie wiemy co dalej się dzieje z bohaterami. Dlatego pomyślałam, że napiszę o moich trzech ulubionych serialach ( przyznaję, trudno było mi wybrać trzy).


extrasmall-pl-seriale-na-jesienne-wieczory


Z racji tego, że nie mamy w domu telewizora, możemy sami wybierać repertuar tego, co ma lecieć na ekranie. Dzięki temu praktycznie nie oglądamy reklam i często nie wiem, jaki proszek do prania jest teraz najskuteczniejszy. Ale do rzeczy. Przedstawiam Wam trzy seriale, które możecie oglądać w długie i pochmurne jesienne wieczory i dobrze się przy nich bawić.

Youngervsc_younger_s1

Serial twórców „Sex and the city” opowiada historię 40-letniej Lizy ( samotnej matki), która postanawia wrócić do pracy w wydawnictwie. Niestety okazuje się, że jest za stara, żeby ktoś chciał ją zatrudnić. Za namową i pomocą przyjaciółki odmładza się o kilkanaście lat i zaczyna od nowa odkrywać życie. Bardzo zabawne, krótkie odcinki , przesympatyczna Sutton Foster i przystojny Nico Tortorella. Serial ma 2 pełne sezony, i właśnie odkryłam, że ruszył trzeci!

Orange is the new black68936_2-12

Serial oparty na książce-wspomnieniach Piper Kerman. Główna bohaterka Piper trafia do więzienia dla kobiet za przestępstwo popełnione 15 lat wcześniej. Serial opowiada historie osadzonych w więzieniu kobiet pochodzących z różnych klas społecznych. Czasem mam wrażenie, że ich przewinienia są mało szkodliwe i nieproporcjonalne do długości wyroku jaki otrzymały. Dramatyczne wątki przeplatają się z komediowymi scenami, inteligentne dialogi i humor na poziomie. Serial ma 4 sezony.

Manhattan Love Storyf-ov-7hxjiu-market_maxres

Sympatyczny i niestety krótki serial w stylu amerykańskich komedii romantycznych. Odcinki mają po 20 minut i poznajemy w nich losy dwóch bohaterów Dany i Petera. Historia jest stara jak świat: główni bohaterowie zakochują się w sobie i możemy obserwować ich życiowe perypetie. Lekki, trochę głupiutki serial dla kobiety.

To są moje trzy typy dla Was. Znacie te komedie? Jakie są Wasze ulubione?

11 komentarzy