Zbliża się długi weekend majowy. Mam nadzieję, że wbrew prognozom pogody będzie słoneczny i pozwoli Wam wypocząć i nabrać sił na ten czas pomiędzy następnym, dłuższym weekendem. Dzisiejszy strój dnia może być dla Was inspiracją co założyć po powrocie z majówki do pracy. Podoba mi się takie zestawienie kolorystyczne. Różowe spodnie i niebieska, lekko oversizowa koszula w drobne paski wyglądają razem świeżo i wiosennie.


1


12


11


10


7


Polecam Wam te spodnie z Mango, są dobrze skrojone, wygodne, mają w zestawie pasek. Występują też w wielu wersjach kolorystycznych, więc jeśli nie podobają Wam się różowe, to każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze jest mieć eleganckie spodnie w swojej szafie, świetnie zastępują spódnicę w biurowych zestawach. Jeśli dobrze trafimy, to mogą być równie wygodne co jeansy. Dobrze wyglądają zarówno z koszulą, bluzką jak i zwykłym białym t-shirtem. Przekonajcie się same!


6


5


3


2


Ubierz się podobnie:kolaz

Spodnie – Mango ♦ Koszula – Mango ♦ Szpilki – Anna Field ♦ Naszyjnik – Sweet deluxe ♦ Kolczyki – W. Kruk ♦ Torebka – Even&Odd ♦ Zegarek – Fossil

5 komentarzy