Już są! Pantone opublikowało raport dotyczący najmodniejszych kolorów na sezon jesień-zima 2016. Kolory są stonowane, mają wzbudzić zaufanie, jednocześnie będąc wyrazistymi i mocnymi. Inspiracją było „pragnienie spokoju, siły i optymizmu”. Na liście znalazły się zarówno kolory ziemi, jak i wibrujące, żywe barwy. Co mnie zaskoczyło najbardziej? Nie pojawił się kolor oliwkowy! Tak popularny na kurtkach w militarnym stylu. A jakie kolory będziemy nosić (albo spotykać w sklepach) w tym sezonie? Kolorystykę zdominują barwy o takich nazwach jak Riverside, Airy Blue, Sharkskin, Aurora Red,Warm Taupe, Dusty Cedar, Lush Meadow, Spicy Mustard, Potter’s Clay, Bodacious. Specjalnie dla Was przeszukałam Internet wzdłuż i wszerz i zrobiłam zestawienie ubrań i dodatków w modnych kolorach. Starałam się zwracać uwagę na skład ubrań, jednak jeśli gdzieś wkradło się trochę akrylu i poliestru, to mam nadzieję, że mi wybaczycie.

Riverside – chłodny, uspokajający, silny i stabilnyextrasmall-pl-i-kolory-pantone-riverside

Jeansy – Mango Torebka – Kate Spade Koszula nocna – Etam Sweter – Zalando Kolczyki – Dyrberg/Kern

Airy Blue- lekki i pełen spokojuextrasmall-pl-i-kolory-pantone-airy-blue

Kurtka bomber – Stradivarius Torebka – Michael Kors Szal – Esprit Szorty – Hunkemoller Kolczyki – Skagen

Sharkskin – można go zestawić z dowolnym jesiennym kolorem, wyrazistym i spokojnym, przygaszonymextrasmall-pl-i-kolory-pantone-sharkskin

Jeansy – Mango Torebka – Gabor Chusta – Pieces i Anna Field Spódnica – Even&Odd Sweter – GAP Portfel – DKNY

Aurora Red – ekscytujący i dynamicznyextrasmall-pl-i-kolory-pantone-aurora-red

Sweter – Stradivarius Kopertówka – Valentino Chusta – Anna Field Spódnica – Zalando Kolczyki – Sweet deluxe Szminka – Sephora Wanted!

Warm Taupe – godny zaufania, ponadczasowyextrasmall-pl-i-kolory-pantone-warm-taupe

Trench – Stradivarius Torebka – Michael Kors Duża torba – Anna Field Chusta – Pieces Bluzka – Zalando Botki – Pier one

Dusty Cedar – ciemny pudrowy różextrasmall-pl-i-kolory-pantone-dusty-cedar

Sweter – Stradivarius Torebka – Tom Tailor Szal – Mint&Berry Portfel – Modalu Lakier – Bourjois

Lush Meadow – elegancki, wyrafinowanyextrasmall-pl-i-kolory-pantone-lush-meadow

Sukienka – Vero Moda Szal – Anna Field Koszula nocna – Zalando Kolczyki – Konplott

Spicy Mustard – pikantniejszy, mocniej cytrusowy żółtyextrasmall-pl-i-kolory-pantone-spicy-mustard

Kardigan – Stradivarius Sweter – Vero Moda Torebka – Furla Szalik – Even&Odd T-shirt – Zalando

Potter’s Clay – rudawy pomarańcz z odcieniami kolorów ziemiextrasmall-pl-i-kolory-pantone-potters-clay

Sukienka – Mango Torebka – Guess Szalik – Benetton Szorty – Zalando Botki – Tamaris

Bodacious – jasny, żywy fiolet z nutą wyrafinowanego różuextrasmall-pl-i-kolory-pantone-bodacious

Torebka – Paul’s Boutique Szal – Coccinelle Portfel – Picard Lakier – Essie Buty – Nike Top sportowy – Nike

Moimi faworytami są stonowane Sharksin i Warm Taupe, a Wy w jakich odcieniach się widzicie?

1 Komentarz