Nie wiem ile już razy pisałam o tym, jak bardzo lubię piątkowe wieczory spędzone z książką, zwinięta w kącie swojej kanapy i z kubkiem gorącej herbaty. Na pewno niewystarczająco. Jeśli dla Was kwintesencją szczęścia również jest leżenie pod kocem i czytanie kolejnej powieści, to dzisiejszy wpis jest specjalnie dla Was. Piątkowy wieczór to idealny moment, żeby zostać w domu i złapać oddech po całym tygodniu pośpiechu. Nadrabiam więc moją miesięczną średnią i zaczynam czytać kolejną książkę.


extrasmall-pl-grey-romwe


extrasmall-pl-cozy-candle-yankee


extrasmall-pl-kindle-tea-kaki


Tym razem jest to powieść M.L. Stedman „Światło między oceanami”.  Najpierw dowiedziałam się o filmie, po prostu był w zapowiedziach filmowych podczas jednej z wizyt w kinie. Później dowiedziałam się, że film powstał na podstawie książki i tak stwierdziłam, że najpierw przeczytam książkę, a później pójdę do kina. A jak jest u Was? Wolicie najpierw przeczytać książkę, obejrzeć film, czy może nie ma to dla Was znaczenia?


extrasmall-pl-cozy-evening-book
Bluzka – Romwe (w opisie na stronie jest błąd, ma 95% bawełny i 5% spandex) Legginsy – Reebok Podkolanówki – Anna Field 

Piątkowy wieczór to również dobry moment, żeby zadbać o swoje dłonie. Są naszą wizytówką, więc warto poświęcić im chwilę w wolny wieczór. Moje paznokcie zwłaszcza zimą są kruche i rozdwajające się, dlatego z ciekawości sięgnęłam po nowy zestaw do pielęgnacji paznokci zniszczonych po hybrydzie Gel Break.


extrasmall-pl-gel-break


extrasmall-pl-opi-gel-break


Gel break, to trójfazowy system regeneracji paznokci zniszczonych i wytrawionych po hybrydzie, który w krótkim czasie przywraca paznokciom zdrowy wygląd. Zdecydowałam się na niego ze względu na to, że zawiera kombinację witamin i minerałów, wzmacniających paznokcie. Nakładam kolejno po sobie trzy warstwy, które nadają paznokciom żelowe wykończenie, pozostawiając je optycznie grubsze, błyszczące i zdrowsze. Taki zestaw trzyma się na paznokciach około tygodnia i póki co nie zauważyłam, żeby paznokcie znów się rozdwajały.


extrasmall-pl-winter


Jakie są Wasze ulubione sposoby na spędzanie wieczorów? Czy u Was też już spadł śnieg?

 

2 komentarze