Bardzo mi miło, że post o kuchni tak Was zainteresował. Z chęcią publikowałabym więcej tego typu wpisów, niestety nie robię remontów na tyle często, żeby blog mógł funkcjonować tylko na ich kanwie. Chociaż może to i dobrze, bo pierwszy miesiąc remontu był dla mnie wyjątkowo ciężki. Nie lubię bałaganu, a musiałam z nim funkcjonować na co dzień przez ostatnie kilka tygodni. Jeśli nie widzieliście jeszcze postu o sypialni, to zajrzyjcie tutaj. Myślę, że zawarłam tu wszystkie odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadajecie, kiedy publikuję zdjęcie sypialni na Instagramie.


stroj dnia nad jeziorem


radziejowice


uśmiecham się


ostatnie podrygi lata


nad stawem


torebka zara


Dzisiejsze zdjęcia ponownie zostały zrobione w parku w Radziejowicach. Co zabawne, byliśmy tam już trzeci raz w ciągu kilku miesięcy i dopiero tym razem udało nam się przespacerować po parku. Zazwyczaj miałam na nogach szpilki, a w nich ciężko chodzi się po piaszczysto-błotnistych ścieżkach. Swoją drogą zawsze bawią mnie panie, które na spacer do parku zakładają właśnie szpilki. Później buty zapadają im się w miękkim podłożu, a obcasy wyglądają jakby sporo w życiu przeszły. Dosłownie. Dlatego, tym razem, postawiłam na płaskie sandałki. Myślę, że mogliśmy trafić na ostatnie dni lepszej, letniej pogody.


niebieska bluzka zara


zegarek cluse


uśmiechnięta mary


Od wczoraj za oknem piękny listopad. Oczywiście nie ma co narzekać, gdyż jest to świetna okazja, żeby nadrobić braki w lekturze, obejrzeć zaległe filmy i przygotować coś dobrego do jedzenia. U mnie w kolejce do czytania czeka książka „Gniazdo” Cynthi DAprix Sweeney . Jest to poruszająca historia nowojorskiej rodziny, opowiedziana przez pryzmat problemów finansowych rodzeństwa Plumbów. Film, który mogę Wam polecić to „Zanim się obudzę” – trochę straszna opowieść o niesamowitym chłopcu, którego sny (również koszmary) stają się realne. A w piekarniku piecze się właśnie szarlotka z płatków owsianych (przepis znajdziecie tutaj). W całym domu pachnie pieczonymi jabłkami i cynamonem. Ten zapach zwiastuje jedno – nadchodzi jesień. Tym aromatycznym akcentem chciałabym Wam życzyć przyjemnego popołudnia!


nlistosierpień


Ubierz się podobnie:kolaz

1.Bluzka – Vero Moda 2. Sanadły – Venezia 3. Jeansy – Sisley  4. Zegarek – Topshop 5. Torebka – Zara

4 komentarze