W ten weekend poczułam prawdziwą wiosnę. Taką z ciepłymi promieniami słońca, lekkim podmuchem wiatru i tym charakterystycznym zapachem, który czuć kiedy wyjdziemy na pierwszy wiosenny spacer. Wiosnę o jakiej marzyłam od kilku dobrych miesięcy. Pogoda była tak piękna, że postanowiłam odwiedzić okoliczne parki i nacieszyć się ciepłem. Był to pierwszy dzień w tym roku, kiedy mogłam sobie pozwolić na gołe nogi, przez moment poczułam się jak na wakacjach.


16


11


4


15


10


3


12


Pastelowy kolor spódniczki świetnie skomponował się z bawełnianą koszulą w biało-niebieskie paski. Podwinięte rękawy dodały temu zestawowi wiosennej lekkości, a dzięki temu, że dobrałam balerinki w kolorze nude, nie skróciły mi nóg. Krój spódniczki jest bardzo korzystny dla niewysokich osób z pełniejszymi biodrami i udami, idealnie maskuje wszelkie dysproporcje w tym rejonie. Moja spódniczka została uszyta na wymiar przez krawcową, ale jestem pewna, że w wielu sklepach znajdziecie podobne modele.


2


8


14


13


7


1


Zdjęcia zostały wykonane w ogrodzie przy Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawiskach, jeśli mieszkacie blisko Warszawy, to polecam Wam to miejsce na weekendowy  wypad, jest spokojnie, dookoła jest mnóstwo zieleni, można się zrelaksować i odpocząć, a przy okazji zwiedzić dom jednego z najwybitniejszych pisarzy XX wieku.


Ubierz się podobnie:

kolaz

Koszula – Mango ♦ Spódnica – Kozacki Mops ♦ Torebka – Zara ♦ Baleriny – Even&Odd ♦  Okulary – Kiomi ♦ Kolczyki – W.Kruk

5 komentarzy