Postanowiłam, że jednym ze zwyczajów na moim blogu będzie podsumowanie strojów dnia, które prezentuje niemalże każdego dnia na Instagramie. Pod koniec miesiąca będę robić dla Was zestawienie wszystkich stylizacji, które pojawiły się na Instagramie. Każda z nas miewa dni kiedy kompletnie nie ma pomysłu na strój dla siebie. Pomyślałam, że taka duża dawka inspiracji w jednym miejscu może być ratunkiem dla niejednej z Was właśnie w takich chwilach. W tym miesiącu zaprezentuję zbiór strojów ze stycznia i z połowy grudnia, kiedy wystartowałam z blogiem. Za miesiąc – cała kolekcja z lutego. W każdym miesiącu będę zaznaczać symbolem medalu tę stylizację, która spodobała Wam się najbardziej i zdobyła najwięcej polubień na Instagramie.


kolaz1


kolaz2


kolaz3


kolaz4


kolaz5


kolaz6medal


W tym miesiącu zwyciężyło zdjęcie, na którym mam na sobie ołówkową spódnicę w paski zakupioną w H&M oraz dżinsową koszulę ze Stradivariusa. Nie są to nowe rzeczy, ale znalazłam dla Was podobne – koszula tutaj i spódniczka tutaj .


kolaz7


kolaz8


Mam taką naturę, że zawsze z pewnymi oporami publikuję na Instagramie swoje selfie. Tym bardziej jest mi miło z jak pozytywnym odbiorem spotkało się moje zdjęcie, na którym testowałam wersję siebie bez grzywki. To zdjęcie zdobyło najwięcej waszych polubień w całym miesiącu.


IMG_4118


To dzięki Waszym opiniom przekonałam siebie, a przede wszystkim narzeczonego do zmiany mojej fryzury.

 

7 komentarzy