Szczerze Wam powiem, nigdy nie sądziłam, że marynarkę w kratę, która jest obecnie chyba najbardziej poszukiwanym wzorem, znajdę u mojej mamy w szafie. Tak! Ta marynarka ma dobre kilka lat, jest wykonana z cieniutkiej wełny i znowu jest modna! Jedyne, co bym w niej zmieniła, to kopertowy krój, a w zasadzie te paski, którymi należy przewiązać się w pasie (ale mama nie zgodziła się na przeróbki).


Do marynarki dobrałam rzeczy, które tworzą neutralne tło, swojego rodzaju bazę. Czarne spodnie z wysokim stanem i kobieca koszulka z koronkowym motywem przy dekolcie tworzą stylowe i eleganckie zestawienie. Moim zdaniem możecie się tak śmiało ubrać do pracy, na randkę czy na kawę z koleżanką. Jest wygodnie, szykownie i, co ważne o tej porze roku – ciepło!
Jeśli chodzi o torebkę, bo często o nią pytacie, to niestety jest to model z zeszłego roku, kilka sztuk wciąż można upolować na e-bayu, chociaż ceny są moim zdaniem zawyżone.Marynarka – Simple ( podobne tutaj i tutaj) ♦ Spodnie – H&M (podobne tutaj) ♦ Top – H&M ♦ Torebka – Zara (podobna tutaj) ♦ Okulary – Brylove model Genewa ♦ Botki – Carinii ♦ Zegarek – Casio Retro

 

14 komentarzy